Klimatsmarta julklappar på Pantbanken - Pantbanken Sverige
Fynda designsmycken på nätet På Kaplans är efterfrågan stor på smycken från välkända firmor som Tiffany, Van Cleef & Arpels och Cartier, men även nordiska designers som Georg Jensen, Ole Lynggaard och
HJÄRTFORMAT LÅS DESIGN OLE LYNGGAARD MED DIAMANT CA 0,02CT, CA 1CM/18K Vikt: 4,2 g
PARTI SMYCKEN, 6 st, silver, olika finska stämplar. 1960-70-tal. - Bukowskis
HALSBAND, silver, Lapponia 1978. - Bukowskis
Smycken online - Köp unika, prisvärda och exklusiva smycken
Smycken på Garpenhus Auktioner - Auctionet
Netauktion - Till salu via auktion Nya smycken.
Auktioner - Aktuella och tidigare auktioner - Uppsala Auktionskammare